Panele podłogowe Ultra+ Dąb Jantar 87718 AC5 8 mm Premium Floor WYSYŁKA GRATIS I RABAT

Premium Floor

87718

w magazynie

Koszty i formy dostawy

Panele podłogowe Ultra+ Dąb Jantar 87718 AC5 8 mm Premium Floor

PRZY ZAMÓWIENIU POWYŻEJ 1800 ZŁ

WYSYŁKA GRATIS !

Zapytaj o Rabat !

Więcej szczegółów

89,95 zł za m2

196,01 zł za paczkę

Przeliczanie paczek

Każda paczka zawiera 2.179 m2 produktu i kosztuje 196,01 zł

lub
Suma: 0,00 zł

Opis produktu

Premium Floor to Twój wybór na lata.

Bazując na latach doświadczeń, opracowano kolekcję unikalnych dekorów paneli, które są najchętniej wybierane przez klientów na całym świecie. Doskonale pasują do różnych aranżacji wnętrz - od klasycznych po nowoczesne.

Najważniejsze parametry techniczne powodują, że panele są odporne na uszkodzenia i dostosowane do codziennego, intensywnego użytkowania. Zostały zaprojektowane z myślą o wszystkich domownikach - Tobie, dzieciach i zwierzętach.

Kolekcja: Ultra+

Dąb Jantar to piękna, jasna podłoga w ciepłym odcieniu, która doskonale sprawdzi się do wnętrza w stylu vintage. Powierzchnia paneli laminowanych wykonana jest metodą struktury synchronicznej. Podłoga posiada niejednorodną strukturę z licznymi słojami i tłoczeniami,  dzięki której odróżnienie jej od prawdziwej, drewnianej deski staje się niemal niemożliwe.

Kolekcja Ultra + to brak kompromisów między jakością a designem. Piękne, naturalne dekory idą w parze z doskonałymi parametrami technicznymi, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających i aktywnych domowników.

Panele posiadają podwyższone właściwości hydrofobowe w stosunku do standardowych paneli laminowanych. Dzięki specjalnej technologii, woda nie wnika w głąb panela i nie uszkadza zamków aż przez 6 godzin od momentu zmoczenia podłogi. Dzięki temu, masz bardzo dużo czasu, aby usunąć wilgoć z podłogi i swobodnie ją użytkować.

Klasa ścieralności AC5 to najwyższy poziom odporności na ścieranie, przyznawany podłogom laminowanym. Oznacza to, że panele mogą być użytkowane ekstremalnie intensywnie w pomieszczeniach domowych oraz średnio intensywnie w pomieszczeniach komercyjnych.

Wymiary i specyfikacja

KolekcjaUltra+
Wymiary1261 x 192 mm
Grubość8 mm
Klasa ścieralnościAC5, Klasa 33
Rodzaj wykończenia4 stronna V-fuga
Metoda montażuPływająco
Ogrzewanie podłogoweTak (max. 27 °C)
Opakowanie2,179 m2 (9 szt.)
Gwarancja20 lat
System łączeniaUniclic
Koszt dostawy od249
Unit pricing base measure1sqm
Unit pricing measure2.179sqm