Nowe produkty

Informacje o nas

                                                                               Logo z tłem com pl.jpg

Sklep internetowy z wyposażeniem wnętrz eWnętrze – to ogromny wybór materiałów wykończeniowych , profesjonalna obsługa i mnóstwo niskich cen !

Naszą działalność handlową rozpoczęliśmy w 2006 roku otwierając salon  z materiałami wykończeniowymi  (panele podłogowe, podłogi drewniane, drzwi). W kolejnych latach powiększyliśmy oferowany asortyment otwierając Salon Łazienek  oferując  bogaty  asortyment płytek , armatury, ceramiki i akcesoriów łazienkowych. Osiągane coraz lepsze wyniki w sprzedaży tradycyjnej, zdobyta wiedza i doświadczenie w branży materiałów wykończeniowych  przyczyniły się do podjęcia decyzji o uruchomieniu kolejnego kanału sprzedaży jakim stało się otwarcie sklepu internetowego ewnetrze.com.pl

  

Obecnie w naszym sklepie internetowym oferujemy ponad 3000 artykułów wykończeniowych, zapewniając szybką realizacje zamawianych przez naszych klientów produktów. Nasz zespół pracowników ciągle pracuje nad wprowadzaniem i udoskonalaniem oferowanych przez nas towarów i usług .

  

Niskie ceny, wysoka jakość obsługi, szybka dostawa, duża dostępność, szeroka oferta produktów – to  wszystko  za co  cenimy sobie zakupy przez internet. Właśnie to staramy się naszym Klientom udostępnić  oferując  im  wygodne, bezpiecznie i tanie zakupy .

    

Z nami stworzysz Wnętrze o jakim marzysz !

  

Dane do przelewu :
Nr konta mBank S.A. 29 1140 2017 0000 4002 0522 5422