Nowe produkty

Promocje

Bezpieczeństwo zakupów

Dokładamy wszelkich starań, aby Klient dokonujący u nas zakupów miał gwarancje bezpieczeństwa dotyczące zarówno jakości towarów, dostawy, płatności jak i zasad  przechowywania powierzonych  nam danych osobowych. Dbając o wysoką jakość oferowanych produktów  udzielamy dokładnych  informacji technicznych  przekazanych  nam  przez producentów tak aby zmniejszyć  ryzyko pomyłki zamawianego przez Klienta towaru. Sprzedajemy tylko produkty wysokiej jakości renomowanych producentów. Każdy produkt pochodzi z  polskiej dystrybucji, jest fabrycznie nowy i posiada oryginalne opakowanie oraz gwarancje producenta.

  

Bezpieczeństwo transakcji

haczyk_szary_sam.png

Korzystamy z certyfikatu SSL, który zabezpiecza wszystkie podawane przez Klienta dane przed przejęciem przez osoby niepowołane.

haczyk_szary_sam.png

Certyfikat SSL dla sklepu ewnetrze.com.pl został wydany przez firmę nazwa SSL  

nazwassl.png

haczyk_szary_sam.png

Płatności on-line dokonywane są w naszym sklepie za pośrednictwem systemu PAYU najbardziej popularnego i zaufanego operatora tej formy płatności w Polsce. Transakcje obsługiwane przez serwis zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa.

PAYU LOGO_SOLID_LIME_CMYK.jpg

 

Bezpieczeństwo dostaw 

Wszystkie przesyłki wysyłane do Klienta są przez nas odpowiednio zapakowane i ubezpieczone.

Dostawy zakupionych w naszym sklepie produktów realizujemy za pośrednictwem renomowanych firm kurierskich  : DPD, RABEN, DBSCHENKER

Po złożeniu zamówienia Klient informowany jest o wszystkich kolejnych etapach realizacji zamówienia za pośrednictwem wiadomości wysyłanych mailowo, po wysłaniu  przesyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej Klient otrzymuje na adres mailowy link do śledzenia  jego przesyłki dzięki któremu może sprawdzić gdzie w aktualnym czasie znajduje się Jego zamówienie.

  

Bezpieczeństwo Danych Osobowych

Tematy powiązane :

  Polityka prywatności

  Regulamin