Nowe produkty

Panele winylowe (zwane również LVT) to stosunkowo nowy produkt na rynku. Stanowią alternatywę dla tradycyjnych płytek ceramicznych, paneli oraz desek – zwłaszcza w miejscach narażonych na kontakt z wodą. Dlatego jeżeli w łazience, kuchni czy przedpokoju marzy nam się podłoga z wzorem drewna lub kamienia, to jest to idealne rozwiązanie. Panele LVT są nie tylko w 100 % odporne na wilgoć, ale również trwałe i bardzo łatwe w codziennym utrzymaniu. W ten sposób wykończona podłoga jest również przyjemna w eksploatacji: ciepła w dotyku oraz cicha (brak efektu stukania).
Podłogi winylowe są wyjątkowo cienkie, dzięki czemu są idealnym materiałem remontowym. Można je układać także bezpośrednio na istniejących już płaskich pokryciach podłogowych.
Ponieważ higiena w kuchni czy łazience jest najważniejsza — to podłoga vinylowa będzie doskonałym rozwiązaniem ponieważ wytrzyma intensywne czyszczenie i nawet codzienne jej zmywanie a przez to  będzie Ci służyć przez wiele lat. Podłogi vinylowe dostępne są zarówno w wersji układanej bezklejowo jak i w formie przyklejanej do podłoża na klej, nadają się również na ogrzewanie podłogowe wodne.

Panele winylowe

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 741 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 741 elementów