Nowe produkty

Promocje

Wśród propozycji wykończenia tarasów coraz częściej (wybierając wykończenia tarasów płytkami ceramicznym czy kostką brukową) mają zastosowanie tarasy drewniane lub tarasy WPC. Deski drewniane znane od wielu lat jako materiał konstrukcyjny znalazły również zastosowane jako wykończenia tarasów, dzięki nowoczesnym systemom konstrukcyjnym jak i chemii stosowanej do ich zabezpieczenia przed warunkami atmosferycznymi spokojnie mogą być do tych celów wykorzystywane. Dodają zewnętrznemu otoczeniu w połączeniu z ogrodem i domem ostatecznego eleganckiego wykończenia naszej nieruchomości.
Deski kompozytowe są coraz chętniej wybierane na taras i często wypierają tradycyjne drewno tarasowe. Są trwałe, nie wymagają odnawiania i malowania, a wyglądem do złudzenia przypominają deski drewniane. W przeciwieństwie do nich są jednak pozbawione sęków, mają jednolity kolor i wygodniej się je układa.
Deski kompozytowe to mieszanina mączki drzewnej i polichlorku winylu, czyli PCW. Najczęściej zawartość drewna w tworzywie wynosi 30-50%. Dzięki temu deski kompozytowe mają powierzchnię przypominającą w dotyku drewno, a PCW zapewnia im trwałość, kolor oraz odporność na wilgoć.
W przeciwieństwie do drewna tarasowego deski kompozytowe nie wymagają malowania i odnawiania. Producenci oferują gotowe systemy tarasowe, na które składają się legary, deski kompozytowe, maskownice i stalowe łączniki umożliwiające mocowanie desek bez widocznych wkrętów.

Tarasy

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 49 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 49 elementów