Nowe produkty

Promocje

Czas realizacji zamówienia

Termin otrzymania przez Klienta zamówionego towaru to każdorazowo czas skompletowania zamawianego towaru powiększony o czas dostawy.

czas realizacji

Przy każdym oferowanym w naszym sklepie produkcie (w karcie towaru)  podany jest czas realizacji zamówienia, który  zależny jest od dostępności towaru w naszym magazynie a  przypadku towarów sprowadzanych od producentów czasu niezbędnego do sprowadzenia tego towaru na nasz magazyn .                                                                                                                                 

                                                   Wyjaśnienia oznaczeń dostępności produktów i czasu realizacji

Ten produkt jest dostępny w naszym magazynie i jego wysyłkę realizujemy po złożeniu zamówienia oraz potwierdzeniu płatności (przelew tradycyjny lub przelew online) w przypadku wybrania płatności za pobraniem zamówienie realizowane jest automatycznie a dostawa do klienta nastąpi w ciągu 2 dni roboczych.

3_do_7_dni.png

Podany termin 3-7 dni oznacza czas niezbędny na sprowadzenie zamawianego towaru od producenta na nasz magazyn i jest liczony od momentu potwierdzenia zamówienia (przy płatności Online lub za pobraniem) lub od momentu wpłynięcia płatności na nasze konto. Następnie towar zostaje wysłany do klienta w ciągu 2 dni roboczych.
7_do_14_dni_grafit.png

Produkt z tym oznaczeniem zostanie sprowadzony od producenta w terminie 7-14 dni w zależności od jego dostępności u producenta. Podany termin jest liczony od momentu potwierdzenia zamówienia (przy płatności Online lub za pobraniem) lub od momentu wpłynięcia płatności na nasze konto. Następnie towar zostaje wysłany do klienta w ciągu 2 dni roboczych.

do_30_dni.png

Towar sprowadzany na indywidualne zamówienie Klienta. Czas realizacji zależny od dostępności u producentów. Termin realizacji zamówienia potwierdza Klientowi nasz pracownik w formie telefonicznej i mailowej. Realizacja zamówienia następuje po wpłaceniu zaliczki, którą zazwyczaj Klient zobowiązany jest wpłacić na poczet realizacji indywidualnego zamówienia, jej wysokość ustalana jest indywidualnie telefonicznie i mailowo. W przypadku towarów na zamówienie nie ma możliwości jego realizacji z formą płatności za pobraniem, tylko płatność online lub przelew na konto.

  

Przedstawione powyżej  terminy są podane w oparciu o dni robocze, dni wolne oraz święta nie są wliczane do  podanego czasu realizacji zamówienia.

Zamówienie na produkty o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości,  tzn. po upływie najdłuższego z czasów podanych dla zamawianych produktów. W przypadku podzielenia zamówienia, poszczególne przesyłki, mogą zostać wysłane w różnym terminie o czym Klient informowany jest mailowo. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia może ulec zmianie, z zastrzeżeniem, że nastąpi to po uprzednim kontakcie z Klientem i po jego wcześniejszej akceptacji zmiany kosztów dostawy.

Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy niż podany na karcie  z przyczyn od nas nie zależnych, wówczas sklep ewnetrze.com.pl skontaktuje się z Klientem, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia prze z Klienta.

W sytuacji, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych produktów, składających się na jedno zamówienie złożone w ramach ewnetrze.com.pl , sklep może zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. 

Powiązane tematy :

    Jak złożyć zamówienie

    Formy płatności

    Koszty i formy dostawy