Nowe produkty

Panele podłogowe Quick-Step – to najnowsze trendy w modzie, architekturze i aranżacji wnętrz. To producent oferujący pełną gamę wzorów podłóg łączących piękny wygląd z zaawansowaną technologią, których efektem są idealne wnętrza na długie lata. Podłogi Quick-Step charakteryzują się wysoką odpornością na zarysowania dzięki zastosowaniu powłoki Scratch Guard są do dziesięciu razy bardziej odporne na zarysowania niż podłogi bez tej powłoki. Dzięki zastosowaniu do budowy panela wysokiej jakości płyty HDF, całkowitej szczelności opatentowanego połączenia bezklejowego UNICLIC podłogi Quick-Step są bardziej odporne na czynniki występujące w codziennej eksploatacji , takie jak uderzenia spadających przedmiotów, przesuwania mebli czy chodzenie w butach na obcasach. Połączenie UNICLIC to opatentowany i znany na całym świecie system zatrzaskowego montażu, który umożliwia bezproblemowy, szybki sposób montażu paneli w dowolnym miejscu (nawet w ciasnych wąskich pomieszczeniach, pod grzejnikami czy drzwiami). Podłogi Quick-Step mogą przy zastosowaniu odpowiednich podkładów być montowane nad instalacją ogrzewania lub chłodzenia podłogowego.
Marka Quick-Step oferuje kilka kolekcji podłóg laminowanych Classic, Creo, Eligna, Eligna Wide, Perspective, Perspective Wide, Elite, Largo, Impressive, Impressive Ultra, Majestic. W każdej z nich znajdziemy od kilku do kilkunastu wzorów. Od bardzo jasnych, oddających wygląd bielonej sosny czy jasnych płytek ceramicznych, do tradycyjnych ciemnobrązowych odcieni dębu lub wenge. Najnowszą kolekcją laminatów jest Majestic. Podobnie jak inne propozycje tej firmy wyróżnia się wiernym odwzorowaniem wyglądu podłóg drewnianych. Na powierzchni znajdziemy typowe dla drewna nierówności, rowki czy sęki (w równie wierny sposób laminaty Quick-Step oddają wygląd i fakturę ceramiki lub różnego rodzaju kamieni). W przypadku Majestic dochodzi jeszcze wyjątkowy duży rozmiar deski, której długość wynosi aż 205 cm a szerokość 24 cm. Tak długie i szerokie deski nadają wnętrzom wrażenia przestrzenności, gdyż optycznie nie dzielą pomieszczeń na małe fragmenty.

Podłoga Quick-Step jest wyjątkowo łatwa do utrzymania czystości – powierzchnia podłogi jest szczelna i zapobiega wnikaniu zanieczyszczeń, rozlanych płynów czy nawet bakterii w głąb podłogi. Zanieczyszczenia można tylko odkurzyć i przetrzeć wilgotną szmatką lub mopem z użyciem środków do pielęgnacji np. Quick-Step.
Producent oferuje całościowe rozwiązania od podłóg poprzez listwy przypodłogowe i elementy wykończeniowe oraz profile aż do podkładów o specjalistycznym przeznaczeniu które gwarantują długoletnią satysfakcję z zakupionej podłogi.

Quick Step

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 149 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 149 elementów