Nowe produkty

Promocje

Deski kompozytowe (WPC) Wild Wood są alternatywą dla desek z naturalnego drewna, ponieważ taras z nich wykonany jest zbliżony wyglądem do drewnianego, ale nie wymaga systematycznej konserwacji. Deski tarasowe kompozytowe przewyższają swym standardem drewno, ponieważ wyeliminowano w nich wady tego surowca. Dzięki połączeniu naturalnych włókien bambusowych z tworzywem sztucznym, deski kompozytowe nie nasiąkają wodą, są odporne na zmiany temperatur i uszkodzenia mechaniczne.
Tak naprawdę jedynym zabiegiem pielęgnacyjnym, którego wymagają deski kompozytowe, jest czyszczenie ich powierzchni z pojawiających się na bieżąco zanieczyszczeń typu: piasek, kurz, liście. Do tego rodzaju zabiegów wystarczy szczotka z ostrym włosiem i ewentualnie woda, ewentualnie umycie tarasu myją ciśnieniową. Idąc dalej oprócz niezniszczalnego materiału WPC , producent oferuje też niewidoczny system montażu, gdzie w przeciwieństwie do tarasów drewnianych nie widać na desce żadnych śrób czy krętów. Deska WPC to propozycja dla osób ceniących nowoczesne rozwiązania, dzięki którym przy minimalnym nakładzie pracy uzyskają piękny efekt.
Producent oferuje deski WPC w dwóch wersjach wykonania i wykończenia :
Deska Classic – deska komorowa w jednolitej barwie z dwoma rodzajami ryflowania grubszym i cieńszym. KolorystykaBrownie, Candy, Smokie i Maple.
Deska Solid – deska pełna w kolorystyce drewna Ipe lub Walnut z naniesioną strukturą  idealnie odwzorowująca drewno.

Wild Wood - CLASSIC/SOLID

Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów