Nowe produkty

Promocje

Formy płatności

Przelew na konto 

Płatności przelewem przyjmujemy na nasze konto w banku mBank. Po złożeniu zamówienia i rozpoczęciu jego realizacji nr konta przesyłany jest mailowo wraz z całkowitą  kwotą do zapłaty. Przelewy księgowane są przez nas następnego dnia roboczego po ich zleceniu. Realizacja zamówienia i wysyłka towaru liczona jest od momentu zaksięgowania przez nas wpłaty na nasze konto. Wybór tej formy płatności jest dla Klienta bezpłatny.

Nr konta mBank : 29 1140 2017 0000 4002 0522 5422

logo-mbank-oferta-indywidualna.jpg

Przelew online

Płatność przelewem online  możliwa jest w trakcie składania zamówienia i realizowana jest przez system PAYU. Korzystając z tej usługi następuje przekierowanie na stronę serwisu właściwego dla wybranej formy płatności, umożliwiającego dokonanie płatności za zakupy w sklepie. Transakcje obsługiwane przez serwis zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wymiana informacji szyfrowana jest w oparciu o technologie SSL.
Płatność za pośrednictwem systemu payu.pl powinna być dokonana w ciągu 72 godzin od momentu złożenia zamówienia, w przeciwnym wypadku zamówienie zostanie anulowane. Ta forma płatności związana jest dla Klienta z dodatkową opłatą w wysokości 1,3 % wartości transakcji (prowizja na rzecz systemu płatniczego)  i jest naliczana w trakcje składania zamówienia przez Klienta.

PAYU%20LOGO_GRADIENT_CMYK.jpg

Za pobraniem u kuriera

Płatność następuje gotówką kurierowi w trakcie odbioru towaru. Przy wyborze formy płatności "za pobraniem" do całkowitej wartości zamówienia z kosztami dostawy doliczana jest prowizja  w wysokości 10 zł. Prowizja ta jest automatycznie wyliczana przez system w czasie składania zamówienia. Ze względu na bezpieczeństwo kurierów,  wprowadzono ograniczenie w wysokości pobrania i wynosi  max  7000,00 zł. Zamówienia o większej wartości muszą być zapłacone przelewem tradycyjnym lub Online.

Przycisk 7.png

Pasek%20jednolity%20grafitowy.jpg

Powiązane tematy :

     Czas realizacji zamówienia

     Koszty i formy dostawy

     Bezpieczeństwo zakupów