Panele podłogowe Ampio Dąb Płonący 88195 AC4 8 mm Premium Floor WYSYŁKA GRATIS I RABAT

Premium Floor

88195

w magazynie

Koszty i formy dostawy

Panele podłogowe Ampio Dąb Płonący 88195 AC4 8 mm Premium Floor

PRZY ZAMÓWIENIU POWYŻEJ 1800 ZŁ

WYSYŁKA GRATIS !

Zapytaj o Rabat !

Więcej szczegółów

99,95 zł za m2

245,88 zł za paczkę

Przeliczanie paczek

Każda paczka zawiera 2.46 m2 produktu i kosztuje 245,88 zł

lub
Suma: 0,00 zł

Opis produktu

Premium Floor to Twój wybór na lata.

Bazując na latach doświadczeń, opracowano kolekcję unikalnych dekorów paneli, które są najchętniej wybierane przez klientów na całym świecie. Doskonale pasują do różnych aranżacji wnętrz - od klasycznych po nowoczesne.

Najważniejsze parametry techniczne powodują, że panele są odporne na uszkodzenia i dostosowane do codziennego, intensywnego użytkowania. Zostały zaprojektowane z myślą o wszystkich domownikach - Tobie, dzieciach i zwierzętach.

Kolekcja: AMPIO

Nowoczesny design, niepowtarzalne odcienie dekorów i wysokie parametry techniczne, to właśnie kolekcja Ampio, która doskonale sprawdzi się nie tylko w domu, ale także w aranżacji biurowej — sprosta ciężarom biurek, szafek z dokumentami, krzesłom na kółkach oraz częstym spotkaniom w sali konferencyjnej. Panel laminowany Ampio cechuje się zwiększonymi wymiarami w porównaniu do standardowych paneli podłogowych, dzięki czemu z łatwością wypełni pustą przestrzeń, nadając wnętrzu szczególnego charakteru.

Dąb Płonący to intrygujący dekor w ciepłym odcieniu. Niejednolity kolor nada każdej aranżacji głębi, a struktura synchroniczna, dzięki której słoje na powierzchni idealnie pokrywają się z wyżłobieniami, sprawi, że pomieszczenie stanie się eleganckie i charakterne zarazem. Piękne i praktyczne rozwiązanie, które przez wiele lat będzie prezentowało się perfekcyjnie. Panele podłogowe laminowane Ampio są odporne na ścieranie, co potwierdza klasa użyteczności 21-22-23/31-32 oraz ścieralności o randze AC4. Nasze laminaty są antystatyczne, odporne na ciężar, a  także cechują się odpornością na wodę aż do 6 godzin. Przypadkowo wylana na podłogę kawa już nigdy nie będzie problemem.

Wymiary i specyfikacja

KolekcjaAmpio
Wymiary1261 x 244 mm
Grubość8 mm
Klasa ścieralnościAC4, Klasa 32
Struktura powierzchniSoft touch mat
Rodzaj wykończenia4 stronna V-fuga
Metoda montażuPływająco
Ogrzewanie podłogoweTak (max. 27 °C)
Opakowanie2,46 m2 (8 szt.)
Gwarancja12 lat
System łączeniaUniclic
Koszt dostawy od249
Unit pricing base measure1sqm
Unit pricing measure2.46sqm