Panele podłogowe Avanti Dąb Naturalny AC5 8mm Wild Wood

Obniżka! Panele podłogowe Avanti Dąb Naturalny AC5 8mm Wild Wood Zobacz większe

Wild Wood
dostępny 3-10 dni

Koszty i formy dostawy

Panele podłogowe Avanti Dąb Naturalny AC5 8mm Wild Wood

Zapytaj o Rabat !

Więcej szczegółów

64,68 zł za m2

143,60 zł za paczkę

-12%

73,50 zł

Przeliczanie paczek

Każda paczka zawiera 2.22 m2 produktu i kosztuje 143,60 zł

lub
Suma: 0,00 zł

Opis produktu

Co przemawia za wyborem paneli firmy Wild Wood?

Panele laminowane Wild Wood to wysoka jakość w korzystnej cenie. Charakteryzują się klasą ścieralności AC5 lub AC6, są odporne na zarysowania i intensywne użytkowanie.
Produkt ten posiada parafinowane krawędzie, dzięki czemu ma podwyższoną wilgocioodporność. W panelach zastosowano system zamka 5G, który zapewnia prosty i bezproblemowy montaż, do którego nie trzeba używać żadnych narzędzi.
Zawarte w panelach jony srebra, nie pozwalają na rozwijanie się bakterii i roztoczy. Dodatkowa powłoka Overlay nie zbiera kurzu, dlatego podłogi laminowane Wild Wood to doskonały produkt do pokoju dziecka, sypialni czy pomieszczeń, w których przebywają alergicy.

Dąb Naturalny

Najszlachetniejsze drewno używane do produkcji paneli, teraz w swoim naturalnym wydaniu!
Panele dąb naturalny stanowić mogą doskonałą, wszechstronną, a przy tym klasycznie subtelną bazę aranżacji każdego wnętrza w twoim domu.
Ich delikatna, piaskowa barwa doskonale korespondować będzie z wystrojem nieco romantycznym: delikatne firany, miękkie poduszki na pluszowej kanapie, a do tego jasne, brzozowe drewno… Jasny kolor nadaje im jednak na tyle uniwersalnego charakteru, że deski w tym odcieniu stosować można jako podstawę wystroju wielu pomieszczeń. Doskonale będą prezentować się zarówno w otwartym, przestronnym salonie, jak również w sypialni i pokoju dziecięcym.
Dodatkowo, ze względu na swoją jasną barwę, panele te odbijają dużą część docierającego do nich światła, co dodatkowo rozświetli pomieszczenia.

Wymiary i specyfikacja

KolekcjaAvanti
Wymiary1286 x 192 mm
Grubość8 mm
Klasa ścieralnościAC5, Klasa 33
Rodzaj wykończenia4 stronna V-fuga
Ogrzewanie podłogoweTak
Opakowanie2,22 m2 (9 szt.)
Gwarancja25 lat
System łączeniaZamek 5G
Koszt dostawy od189