Szczotka WC wysoka wisząca Stal Szczotkowana Stella CLASSIC - 07.435-SB + WYSYŁKA GRATIS i RABAT

  Szczotka WC wysoka wisząca Stella Stal Szczotkowana - 07.435-SB Zobacz większe
  Stella Accessories

  07.435-SB

  dostępny 3-7 dni

  Koszty i formy dostawy

  Szczotka WC wysoka wisząca Stal Szczotkowana Stella CLASSIC - 07.435-SB

  WYSYŁKA GRATIS!

  NA PRODUKTY STELLA PRZY ZAMÓWIENIU POWYŻEJ 300 ZŁ

  Więcej szczegółów

  155,00 zł

  Opis produktu

  AKCESORIA STELLA

  to nowoczesne, przemyślane produkty łączące w sobie wysoką estetykę i funkcjonalność. Rozbudowany asortyment oraz zróżnicowana stylistyka poszczególnych serii ułatwia skomponowanie indywidualnego klimatu w łazience jednocześnie podnosząc komfort oraz wprowadzając nastrój odprężenia w jej wnętrzu. Produkty powstały w wyniku intensywnych prac rozwojowych oraz połączenia zaawansowanej, innowacyjnej technologicznie produkcji i starannego rzemiosła ręcznego. Wykorzystanie najlepszych materiałów: mosiądzu, stali nierdzewnej i stopów metali lekkich gwarantuje ponadprzeciętną trwałość produktu.

  Seria Classic

  Seria Classic prezentuje klasyczną, nowoczesną estetykę. Okrągłe mosiężne rozety mocujące zręcznie skomponowane z okrągłymi relingami przedstawiają świeży, uniwersalny wygląd, który nigdy się nie znudzi. Precyzyjne połączenia relingów pod kątem prostym tworzą narożniki będące ozdobą samą w sobie. Ta najbardziej rozbudowana, jednakowa stylistycznie seria oferuje wiele możliwości aranżacji przestrzeni łazienkowej, dając dużą swobodę tworzenia i gwarantując, że korzystanie z łazienki na co dzień będzie przyjemnością.

  Stal Szczotkowana

  Wybrane elementy serii Classic oferowane są również w wykonaniu ze stali nierdzewnej szczotkowanej. To coraz bardziej popularne wykończenie powierzchni jest chętnie stosowane w obiektach użyteczności publicznej, budynkach mieszkalnych typu hotele i pensjonaty jak również w nowoczesnych, industrialnych wnętrzach łazienek prywatnych.

  Wymiary i specyfikacja

  KolekcjaClassic
  Wymiary9,5 cm x 11,5 cm x 38 cm
  MateriałStal nierdzewna
  KolorStal Szczotkowana
  MontażŚcienny, ukryte mocowanie
  Gwarancja2 lata
  Koszt dostawy od19