Panele winylowe Pulse Rigid Click Plus Sosna Śnieżna RPUCP40204 AC5 5mm Quick-Step | PODKŁAD + WYSYŁKA GRATIS

Quick-Step

RPUCP40204

dostępny 3-10 dni

Koszty i formy dostawy

Panele winylowe Pulse Rigid Click Plus Sosna Śnieżna RPUCP40204 AC5 5mm Quick-Step

PRZY ZAMÓWIENIU POWYŻEJ 2500 ZŁ

WYSYŁKA GRATIS !

PRZY ZAKUPIE PANELI WINYLOWYCH ORYGINALNY PODKŁAD QUICK-STEP GRATIS!

DO WYBORU :

LIVYN BASIC 1 MM,

RIGID VINYL TRANSITSTOP 2 MM - DOPŁATA 8 zł/m2

Więcej szczegółów

199,95 zł za m2

374,52 zł za paczkę

Przeliczanie paczek

Każda paczka zawiera 1.873 m2 produktu i kosztuje 374,52 zł

lub
Suma: 0,00 zł

Opis produktu

Nie jestem winylowa. Jestem Pulse - wyjątkowo szeroka!

Podłoga Quick-Step Rigid Pulse Click jest jednocześnie najmocniejszą i najbardziej miękką w dotyku podłogą, na której kiedykolwiek stanęły Twoje stopy, a w dodatku przed jej montażem nie musisz tak dokładnie przygotowywać powierzchni jak w przypadku innych konstrukcji podłóg winylowych. Dodatkowo dzięki niezawodnemu systemowi instalacyjnemu Uniclic podłogę Quick-Step Rigid układa się szybko i przyjemnie.

Upadek ciężkich przedmiotów nie pozostawi już na podłodze śladów i wgnieceń - dzięki sztywnemu rdzeniowi winylowemu każdego z paneli wzmocnionemu włóknem szklanym. Takie panele można zamontować także na istniejącej już podłodze, jak np.płytki ceramiczne czy parkiet.

Uszczelniona warstwa wierzchnia podłogi Quick-Step Rigid Vinyl została wzbogacona o technologię Stain-Guard. To najefektywniejsza technologia zapobiegająca powstawaniu plam w swojej klasie: utrzymuje podłogę w czystości i nie daje żadnych szans brudowi a nawet zadrapaniom.

Nasza nowa kolekcja Quick-Step Livyn Pulse wyznacza nowe standardy i jest nowoczesna pod wieloma względami. Pulse składa się z wyjątkowo długich i szerokich desek o idealnie dopasowanych strukturach. Każda deska ma swoją niepowtarzalną strukturę drewna, dzięki czemu wygląda bardziej realistycznie.

Ponadto nowe podłogi Livyn Pulse wyróżniają się naturalnym wyglądem deski. Ta technika wzornictwa pozwala dodać różne odcienie kolorów oraz realistycznie wyglądające szczegóły, które podkreślają naturalny wygląd podłogi.

Nasi specjaliści od wzornictwa zainspirowani najnowszymi trendami w architekturze, modzie i wzornictwie, opracowali dwadzieścia sześć nowych wnętrz w różnorodnych stylach od vintage i z odzysku po rustykalny i jednolity.

Wymiary i specyfikacja

KolekcjaPulse Rigid Click Plus
Wymiary1494 x 209 mm
Grubość5 mm
Klasa ścieralnościAC5, Klasa 33
Struktura powierzchniElegancka struktura drewna
Wzórdeska
Rodzaj wykończenia4 stronna V-fuga
Opakowanie1,873 m2 (6 szt.)
Gwarancja25 lat
System łączeniaUniclic