Panele podłogowe Gold Plus Dąb Nordycki AC6 12mm Wild Wood| ZAPYTAJ O RABAT

  Obniżka! Panele podłogowe Gold Plus Dąb Nordycki AC6 12mm Wild Wood Zobacz większe

  Wild Wood
  w magazynie

  Koszty i formy dostawy

  Panele podłogowe Gold Plus Dąb Nordycki AC6 12mm Wild Wood

  Zapytaj o Rabat !

  Więcej szczegółów

  131,31 zł za m2

  216,67 zł za paczkę

  -10%

  145,90 zł

  Przeliczanie paczek

  Każda paczka zawiera 1.65 m2 produktu i kosztuje 216,67 zł

  lub
  Suma: 0,00 zł

  Opis produktu

  Co przemawia za wyborem paneli firmy Wild Wood?

  Panele laminowane Wild Wood to wysoka jakość w korzystnej cenie. Charakteryzują się klasą ścieralności AC5 lub AC6, są odporne na zarysowania i intensywne użytkowanie.
  Produkt ten posiada parafinowane krawędzie, dzięki czemu ma podwyższoną wilgocioodporność. W panelach zastosowano system zamka 5G, który zapewnia prosty i bezproblemowy montaż, do którego nie trzeba używać żadnych narzędzi.
  Zawarte w panelach jony srebra, nie pozwalają na rozwijanie się bakterii i roztoczy. Dodatkowa powłoka Overlay nie zbiera kurzu, dlatego podłogi laminowane Wild Wood to doskonały produkt do pokoju dziecka, sypialni czy pomieszczeń, w których przebywają alergicy.
  W wyjątkowej kolekcji Gold Plus zastosowano strukturę synchroniczną Heliochrome, która nadaje panelom perłowy połysk uwidaczniając dodatkowe usłojenie drewna.

  Dąb Nordycki

  Panele dąb nordycki to kwintesencja jednego z najpopularniejszych ostatnio trendów aranżacyjnych, który szturmem podbija również polskie wnętrza. Mowa tu o pochodzącym z zimnej Północy stylu skandynawskim – prostym w wyrazie, oszczędnym w środkach, ale jednocześnie solidnym i przytulnym.
  Dąb nordycki to wytrzymała, odporna na pęknięcia i ścieranie deska. Jasny, neutralny kolor paneli nadaje im na tyle uniwersalny charakter, że będą doskonale komponować się właściwie z każdym typem mebli. Panele te polecamy stosować zwłaszcza do wykończenia wnętrz dość ciemnych, o niskim współczynniku naturalnego naświetlenia – ich jasny kolor sprawia, że odbijają one dużą część docierającego światła, dzięki czemu wnętrze zostaje rozjaśnione.

  Wymiary i specyfikacja

  KolekcjaGold Plus
  Wymiary1286 x 214 mm
  Grubość12 mm
  Klasa ścieralnościAC6, Klasa 33
  Rodzaj wykończenia4 stronna V-fuga
  Ogrzewanie podłogoweTak
  Opakowanie1,65 m2 (6 szt.)
  Gwarancja35 lat
  System łączeniaZamek 5G
  Koszt dostawy od189