Narożnik uniwersalny wewnętrzny Salag NGF56 pod kolor listwy przypodłogowej

Salag
dostępny 10-14 dni

Koszty i formy dostawy

Narożnik uniwersalny wewnętrzny Salag NGF56 pod kolor listwy przypodłogowej

Więcej szczegółów

6,99 zł

Opis produktu

Narożnik wewnętrzny i zewnętrzny UNIVERSAL to innowacyjne rozwiązanie, które opracowała i opatentowała firma SALAG. Pierwszy na rynku tego typu produkt jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów. Coraz częściej architekci projektują wnętrza o niestandardowych ustawieniach kątów ścian, tymczasem klienci mieli kłopot z połączeniem listwy w narożach większych niż 90 stopni. SALAG wyszedł naprzeciw potrzebom odbiorców.

Elastyczna struktura narożników UNIVERSAL pozwala łączyć listwy w narożach o kątach 100 – 130 stopni. Dzięki temu uzyskujemy jednolite wykończenia listwy bez stosowania silikonów, zakończeń czy innych stosowanych dotąd rozwiązań, które nie zawsze były praktyczne i estetyczne.

Genialna konstrukcja listwy przypodłogowej SALAG Next Generation pozwala na jej wygodne otwieranie i zamykanie bez użycia narzędzi i wprowadza cały szereg nowych funkcjonalności. Przeniesienie głośników, podłączenie sieci komputerowej, wymiana tapety, czy pomalowanie ściany nigdy nie były łatwiejsze. Wystarczy otworzyć górną część listwy, wymienić przewody lub tapetę, następnie jednym kliknięciem zamknąć i... gotowe! A wysoka jakość wykonania i bogata kolorystyka? To standard!

Szybki montaż i demontaż listwy przypodłogowej!

rokl_sil_ng56.jpg

Wymiary i specyfikacja

Koszt dostawy od19