Listwa Przypodłogowa PCV Midas Aspro Q Metalic 7

Listwa Przypodłogowa PCV Midas Aspro Q Metalic 7 Zobacz większe
MIDAS

Metalic 7

dostępność wrzesień 2019

Koszty i formy dostawy

Listwa Przypodłogowa PCV Midas Aspro Q Metalic 7

Więcej szczegółów

19,49 zł

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 5

Opis produktu

Aspro Q to listwa o konstrukcji komorowej, wykonana z twardego PVC, zdobiona metodą tampodruku. Jest ona hybryda dwóch stylów dla nowoczesnego wnętrza - tradycja z nowoczesnością – czyli bardzo wysublimowane wyrażenie elegancji i stylu. 

CLASSIC 80 mm wysokości, 26 mm przestrzeni dylatacyjnej, możliwość ukrycia przewodów, sztuka kształtu zatoczyła koło od tradycji do nowoczesności aby połączyć się w jednej listwie. Innowacyjna konstrukcja zapinki CLASSIC ze stopką i idealnie skomponowane akcesoria.

wymiary classic_1.JPG

Listwa po wpięciu w zapinkę, idealnie przylega do ściany. Wraz z sukcesywnym montażem listwy, należy  montować akcesoria (narożniki, łączniki i zakończenia). Konstrukcja wewnętrzna profilu aspro Q daje możliwość ułożenia przewodów (instalacji elektrycznej, okablowania: RTV, komputerowego, telefonicznego lub internetowego, itp.). Listwa, prócz jej głównej dekoracyjnej roli, jest stylowym wykończeniem podłogi, odcięciem lub kontynuacją (według upodobanie i gustu) a także maskowaniem koniecznej dylatacji pomiędzy krawędzią podłogi a ścianą. Jest odporna na promienie słoneczne, wodę, łagodne środki czystości oraz uszkodzenia mechaniczne (związane z czynnościami utrzymywania czystości: mop, miotła, miękka szczotka). Aspro Q nie jest nasiąkliwa, nie powoduje spęcznienia i  z pewnością, podobnie jak każda listwa ASPRO – nie odpadnie od ściany

Wymiary i specyfikacja

Długość2500 mm
Wysokość80 mm
Grubość26 mm
Path: > > > Listwa Przypodłogowa PCV Midas Aspro Q Metalic 7