FDESIGN ARDESIA bateria kuchenna z wyciąganym natryskiem + Wysyłka gratis i Rabat

FDESIGN

FD1-ARD-8-25

Dostępny 5 - 10 dni

Koszty i formy dostawy

FDESIGN ARDESIA bateria kuchenna z wyciąganym natryskiem

Zapytaj o Rabat !

WYSYŁKA GRATIS!

NA PRODUKTY FDESIGN PRZY ZAMÓWIENIU POWYŻEJ 400 ZŁ

Więcej szczegółów

845,00 zł

Opis produktu

Marka Fdesign

To marka, która inspiracje czerpie wprost z natury i z jej wyrafinowanych, a zarazem harmonijnych form. Misją marki jest dostarczanie atrakcyjnych wzorniczo oraz funkcjonalnych baterii łazienkowych i kuchennych pozwalających ograniczyć zużycie wody. Produkty sygnowane FDESIGN reprezentują świadome podejście do projektowania, łączą wyrafinowaną formę i jakość z dbałością o środowisko. 

Kierujemy się zasadami zrównoważonej konsumpcji, stawiając m.in. na długowieczność baterii i akcesoriów. Mając świadomość odpowiedzialności za jakość, produkty FDESIGN objęte są ponadstandardową, wieloletnią gwarancją, która obejmuje takie kluczowe elementy jak głowice i korpusy baterii. Tak, aby Klienci mieli pewność, że wspólna droga nie kończy się w momencie zakupu produktu. Zespół autoryzowanych serwisantów służy wsparciem przez cały okres gwarancji wynoszący 7 lat.

SERIA ARDESIA

Baterie ARDESIA perfekcyjnie odnajdują się w nowoczesnych wnętrzach – zwłaszcza w tych wyrazistszych, które łączą w sobie zamiłowanie do stylu glamour z eklektyczną kreatywnością. Spójnie komponują się również z modnymi czarnymi detalami oraz połyskującą miedzią. Dzięki temu współczesne aranżacje trafiają na wyższy poziom wysmakowania.

Najważniejsze cechy baterii:

Wymiary i specyfikacja

SeriaArdesia
RodzajBaterie zlewozmywakowe
MontażStojąca
TypJednouchwytowa
WykończenieCzarny / różowe złoto
Koszt dostawy od19