Nowe produkty

Umywalki – dziś trudno sobie wyobrazić łazienkę bez strefy umywalkowej. To strategiczne i centralne miejsce , najlepiej jeśli przy tym jest funkcjonalne i wpisuje się w najnowsze trendy.
Umywalki różnią się od siebie przede wszystkim kształtem, wielkością i głębokością. Najmniejszy rozmiar umywalek waha się od 40-45 cm i przeznaczone są głównie do bardzo małych łazienek. Większe umywalki, o rozmiarach 55-60 cm to zwykle warianty meblowe lub nablatowe, duże umywalki występują w rozmiarach nawet 80-120 cm. Największy asortyment umywalek sprzedawany jest w białym kolorze, ponieważ to odcień uniwersalny pasujący do każdego wystroju ale występują również w innej kolorystyce lub przeźroczyste – wykonane ze szkła. Wśród dostępnych w sprzedaży modeli jeśli chodzi o ich wygląd napotkamy umywalki o kształtach owalnych i prostokątnych oraz asymetrycznych.
Jeśli szukamy rozwiązań , które nadadzą łazience nietuzinkowy charakter warto wybrać coraz bardziej popularne umywalki nablatowe. Wyróżniają się one wyjątkową elegancją i wizualną lekkością. W przeciwieństwie do modeli wiszących nie wymagają mocowania do ściany . Mogą być wtedy ustawiane na różnego rodzaju blatach bądź meblach lub szafkach wiszących. Umywalki nablatowe są dużo bardziej funkcjonalne , ponieważ ich krawędzie wystają wyżej, dzięki czemu woda nie rozchlapuje się na boki. Zyskujemy także bezpieczne i suche miejsce na akcesoria łazienkowe i kosmetyki, łatwiej także utrzymać czystość w łazience podczas sprzątania.
Umywalki należy kupować wraz z bateriami , ponieważ ważna jest ich kompatybilność oraz fakt iż umywalki mogą występować w wersji z otworem na baterię lub bez niego, wtedy stosujemy baterie ścienne lub baterie podtynkowe.

Umywalki