Nowe produkty

Panele podłogowe Balterio – wybór tego producenta to inwestycja na długie lata. Producent gwarantuje swoim doświadczeniem , jakością użytych materiałów i dopracowaniem szczegółów że z ułożonej podłogi każdy będzie zadowolony. Balterio oferuje szeroką gamę dekorów, wykończeń i struktur, a innowacyjne systemy zatrzaskowego montażu sprawiają, że instalacja paneli jest bardzo prosta. Konieczność konserwacji zminimalizowana jest to minimum , bo wszystkie podłogi Balterio są odporne na zadrapania, wilgoć i plamy (np. po pisakach szmince czy lakierze – usuniesz je za pomocą odrobiny acetonu i czystej szmatki). Wśród właściwości paneli na które zwracamy szczególną uwagę to parametr klasy ścieralności na który producent położył duży nacisk i wierzchnia warstwa panela jest pod tym względem bardzo wytrzymała. Panel odporny też jest na przypadkowy kontakt z żarzącym się papierosem, wytrzymały na nacisk ciężkich mebli czy nóżek oraz na uderzenie czy upadek cięższych przedmiotów. Panele Balterio występują w szerokiej gamie rozmiarów od standardowych desek spotykanych w panelach podłogowych przez krótkie szerokie i deski, ekstra długie i szerokie deski, wąskie deski oraz płytki. Producent zaoferował też bogaty przekrój wykończenia powierzchni struktur od nowoczesnych po zgodne z naturą występujących w prawdziwym drewnie – z efektem 3D Wood, z technologią Chromzone podkreślenie słojów drewna przez nabłyszczenie , True to Nature sprawiająca że podłoga wygląda jak z prawdziwego drewna, Handscraped – panele z wzorem ręcznie heblowanej deski i wiele innych struktur wykończenia.
Zestawienie oferowanych przez Balterio paneli laminowanych obejmuje następujące kolekcje : Fortissimo, Grandeur, Magnitude, Tradition Sapphire, Tradition Sculpture, Tradition Elegant, Tradition Quattro, Quattro Vintage, Impressio, Urban, Stretto, Dolce, Senator.
Producent jako uzupełnienie do swoich podłóg laminowanych oferuje listwy przypodłogowe i profile dylatacyjne w kolorystyce idealnie dopasowanej do wzorów podłóg. Dla zapewnienia odpowiedniej instalacji i długiego użytkowania paneli zaleca też stosowanie oryginalnych podkładów Balterio w celu wyrównania podłoża, wygłuszenia dźwięków odgłosów kroków oraz dźwięków transmisyjnych jak i uzyskania ogólnego komfortu z użytkowania zakupionej podłogi
Panele Balterio są niezwykle łatwe w utrzymaniu – ich pielęgnacja polega na odkurzeniu i przetarciu zwilżonym mopem lub szmatką.

Balterio

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 37 elementów