Nowe produkty

Panele i Płytki Winylowe - Starfloor od firmy Tarkett nadają podłogom nowy charakter. Produkuje się je w postaci płytek i paneli o różnorodnych wzorach, kolorach i stylach, a ich modularny format oferuje nieskończone możliwości układania. Są oferowane w różnych wersjach montażowych: mogą być przyklejane w miejscach o dużym natężeniu ruchu, układane luzem — dla szybkiej renowacji, bądź w systemie zatrzaskowym - do konstrukcji pływających. Zabezpieczenie powierzchni metodą Top Clean ułatwia czyszczenie płytek i zapewnia ich wyjątkową odporność na zadrapania, zarysowania i plamy.

Panele i płytki winylowe są w pełni wodoodporne – idealnie sprostają wymaganiom pomieszczeń, w których woda jest codziennością, czyli w kuchni, łazience czy pralni. Nie nasiąkają wodą, nie ulegają deformacji i wybrzuszeniom oraz, co niezwykle istotne, nie sprzyjają rozwojowi pleśni i grzybów. Zapewniają komfort bezproblemowego użytkowania i utrzymania w czystości oraz zdecydowanie lepsze warunki akustyczne niż podłogi laminowane. Świetnie przewodzą ciepło, dlatego z powodzeniem mogą być układane na ogrzewaniu podłogowym, bez obaw o jego efektywność.

Obecnie wszystkie produkty winylowe Tarkett są w 100% pozbawione ftalanów. Plastyfikatory, które wykorzystujemy w procesie produkcji, są na tyle bezpieczne, że spełniają wymogi zastosowania w tak wymagających produktach, jak pojemniki na żywność oraz certyfikowane zabawki dla dzieci. Kwestią równie istotną dla zapewnienia zdrowej przestrzeni jest jakość powietrza wynikająca z obecności Lotnych Związków Organicznych (LZO, eng. VOC). W Europie emisję LZO z materiałów budowlanych i elementów wyposażenia wnętrz bada się zgodnie z metodyką zawartą w normach ISO 16000. Traktując zdrowie jako priorytet postanowiliśmy zredukować emisję LZO znacznie poniżej norm europejskich. Podłogi winylowe Tarkett emitują od 10 do 100 razy mniej LZO niż wymaga od nas prawo.

Tarkett

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 87 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 87 elementów